1

Άλλη μια βραδιά στον …Παράδεισο

paradise celtic park. betoworld

Καλή σας μέρα. To «δωράκι» ήρθε και χθες, ήταν όμως δώρο …Θεού για τη Γουέστ Χαμ μιας και σκόραρε από το πουθενά στο 72’ στο ματς με τη Χάντερσφιλντ, όταν το σουτ του Ομπιάνγκ άλλαξε πορεία και βρέθηκε στα δίχτυα. 2-0 πέντε λεπτά αργότερα και δοκάρι για τη Χάντερσφιλντ 10 λεπτά πριν τη λήξη. Πιο απλά, αυτή τη φορά την πατήσαμε, τζάμπα χάθηκε και το 2 DNB του 3.00 και το Χ2 του 1.93, οι αποδόσεις άξιζαν όμως και οι συνθήκες της αναμέτρησης τις ενθάρρυναν.

Κάντε LIKE στην σελίδα του Betoworld στο Facebook!

Αυλαία στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ απόψε και θα ρίξουμε το βάρος στην αναμέτρηση Σέλτικ-Παρί Σεν Ζερμέν. Απόλυτο φαβορί οι Γάλλοι, με Καβάνι και Νεϊμάρ μπροστά, όχι όμως και στο 1.15 το διπλό. Στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ μόνο οι Μπαρτσελόνα, Μίλαν και Γκλάντμπαχ (πέρυσι) έφυγαν με νίκη από τον Παράδεισο (όπως έχουμε αναφέρει πολλές φορές ότι προσφωνούν το Σέλτικ Παρκ). Η διπλή ευκαιρία με 4.33 απόδοση στο αξίζει και με το παραπάνω, έσω και ως fun bet.

Παίξτε νόμιμα στη Novibet

Αξία έχουν και τα κόρνερ που θα κερδίσει η Σέλτικ μιας και το Over 4.5 κόρνερ είναι στο εξαιρετικό 2.25 κι αυτή είναι απόδοση-ευκαιρία. Οι «Κέλτες» του Ρότζερς είναι φύσει επιθετική ομάδα, πιέζουν συνεχώς, 5 κόρνερ στην έδρα τους μπορούν να τα πάρουν. Οι ευρωπαϊκές βραδιές στον «Παράδεισο» είναι συνήθως μαγικές, οι προτάσεις αποκοσκοπούν στο να κάνουν κερδοφόρα -για μας- την αποψινή.