Υπερ και …κατά του νόμου των πιθανοτήτων

Huddersfield santa

Καλησπέρα σας και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. 80 λεπτά πριν τη σέντρα αναβλήθηκε το Χάμιλτον-Κιλμάρνοκ την Τετάρτη, μιας κι ο αγωνιστικός χώρος κρίθηκε ακατάλληλος παρά τις προσπάθειες των γηπεδούχων. Οι αγώνες συνεχίζονται όμως χωρίς διακοπή, οι Άγγλοι θα κάνουν Πρωτοχρονιά στα γήπεδα, παίζουν και σήμερα φυσικά κι έχουμε επιλέξει δύο αγώνες από τη μεγάλη κατηγορία.

Κάντε LIKE στην σελίδα του Betoworld στο Facebook!

Ξεκινάμε από την αναμέτρηση Χάντερσφιλντ-Μπέρνλι, με τους φιλοξενούμενους να είναι η έκπληξη της σεζόν και να έρχονται από 2-2 στο «Όλντ Τράφορντ» ενώ κέρδιζαν 2-0 στο ημίχρονο! Από δύο σερί ισοπαλίες και 3 ματς χωρίς ήττα έρχονται οι γηπεδούχοι, το ματς δείχνει κλειστό, η Μπέρνλι αμύνεται ιδανικά (εξαίρεση τα δύσκολα ματς με Γιουνάιτεντ και Τότεναμ), το Χ έχει τύχη, περισσότερες οι πιθανότητες με το 2-3 γκολ που βρίσκουμε στο 2.00.

Παίξτε νόμιμα στη Novibet

Το απόγευμα η Λίβερπουλ υποδέχεται τη Λέστερ κι αυτή τη φορά θα κοντράρουμε το νόμο των πιθανοτήτων. Η ομάδα του Κλοπ βρίσκει συνεχώς δίχτυα, η Λέστερ σκοράρει όμως θα υπολογίζουμε ότι οι δύο ομάδες παίζουν και την Πρωτοχρονιά κι ότι στο «Άνφιλντ» η Λίβερπουλ δέχεται δύσκολα γκολ. Έχει ρίσκο, αλλά στο 2.30 το 2-3 γκολ αξίζει και με το παραπάνω.