Κυριακή με αγγλική Πρέμιερ Λιγκ

Leicester 0-0 Southampton

Καλή σας μέρα. Η Γουέστ Χαμ νίκησε 3-1 εκτός έδρας τη Μίντλεσμπρο και το τέρμα που σημείωσε στο 94’ μας στέρησε το 2-3 γκολ του 2.10, ενώ στο Μάν.Σίτι-Τότεναμ, παρότι το ημίχρονο έληξε χωρίς τέρματα, σημειώθηκαν 3 γκολ σε 9 λεπτά από το 49’ ως το 58’ για να γίνει το 2-2 στο 77’ και να πάει περίπατο κι άλλο ένα 2-3 γκολ, με την απόδοση στο 2.20 αυτή τη φορά. Την πατήσαμε πανηγυρικά στο Γκρίμσμπι-Νότς Κάουντι 2-0, ούτε η ασφάλεια του 2 DNB ήταν αρκετή, το 2.63 πήγε στα σκουπίδια. Το ίδιο συνέβη και με ένα άλλο 2 DNB του 2.63 στο Νόριτς-Γούλβς 3-1, μόνο που εδώ τα δεδομένα άλλαξαν όταν η Γούλβς έμεινε με 10 παίκτες στο 72’ (1-1 το σκορ τότε), για να δεχτεί γκολ στο 75’ και το 91’. «Black Sabbath» ύστερα από καιρό για τη στήλη, που έκανε τη χειρότερη επίδοση της αυτό μήνα, σε μια κάκιστη μέρα.

Κάντε LIKE στην σελίδα του Betoworld στο Facebook!

Δεν θα πάμε πάσο γλείφοντας τις πληγές μας, το στοίχημα τα έχει αυτά, συνεχίζουμε με την αγγλική Πρέμιερ και τον αγώνα Σαουθάμπτον-Λέστερ. Δύο ομάδες που έφεραν 0-0 στην αρχή της σεζόν και δεν αποκλείεται να το επαναλάβουν, ζορίζονται πολύ στο γκολ, οι «άγιοι» στο «Σεντ Μέρις» κι η Λέστερ εκτός έδρας (μόλις 8 γκολ), που δεν έχει κάνει ακόμα νίκη. Αν το κάνει σήμερα πιάνει τη Σαουθάμπτον στη βαθμολογία, οι γηπεδούχοι έχουν και τη μεγάλη ρεβάνς με τη Λίβερπουλ την Τετάρτη στα ημιτελικά του Λιγκ Καπ. Με τους Βαν Ντάικ και Μπέρτραντ να επιστρέφουν οι γηπεδούχοι δείχνουν πιο κοντά στη νίκη, το 2-3 γκολ στο 2.10 θα είναι η επιλογή μας.

Παίξτε νόμιμα στη Novibet

Η Τσέλσι υποδέχεται τη Χαλ στο απογευματινό ματς, έχει την ευκαιρία να αφήσει 9 βαθμούς πίσω της τη 2η Τότεναμ. Δείχνει πολλά με λίγα το ματς, ο Κόντε δήλωσε ότι μόνο εύκολο δεν είναι, ο Μάρκο Σίλβα μας είχε δικαιώσει στο έπακρο με τη νίκη της Χαλ επί της Μπόρνουθ κι αυτή τη φορά είχε περισσότερο χρόνο να προετοιμάσει την ομάδα του. Ούτε λόγος φυσικά για τον μικρό σε απόδοση άσο, το 2-3 γκολ στο εξαιρετικό 2.35 θα είναι κι εδώ η επιλογή μας.