1

Με το μυαλό στο ντέρμπι

marcus berg

Καλημέρα σε όλους τους φίλους του Betoworld. Μπορεί να μην πήγαμε ΤΑΜΕΙΟ εχθές, αλλά ούτε είχαμε αρνητικό πρόσημο, καθώς η Λέστερ έμεινε στο 0-0 με την Κοπεγχάγη. Η αξία του DNB (Draw no Bet) είναι αυτή ακριβώς. Παίζεις το αουτσάιντερ να νικήσει, αλλά σε περίπτωση ισοπαλίας, παίρνεις το ποντάρισμα σου πίσω. Με έχει σώσει ουκ ολίγες φορές. Πάμε τώρα και στα σημερινά, όπου έχει πολύ ψωμί η υπόθεση.

Παίξτε νόμιμα στην Interwetten

Ξεκινάω από το ματς της Αστάνα με τον Ολυμπιακό. Οι ερυθρόλευκοι όσο και να μην το παραδέχεται ο Μπέντο, έχουν τον μυαλό τους στο ντέρμπι της Κυριακής με τον Παναθηναϊκό. Αυτό φαίνεται και από το γεγονός ότι θα παραταχθούν χωρίς τους Μιλιβόγιεβιτς, Φορτούνη και Ιντέγιε, οι οποίοι είναι παίκτες ΚΛΕΙΔΙΑ στο φετινό Ολυμπιακό. Επίσης οι Καζάκοι δεν είναι ποτέ εύκολη λεία στην έδρα τους. Αυτό με οδηγεί, ώστε να επιλέξω το 1Χ που το βρήκα στο 1.73.

Παίξτε νόμιμα στον Stoiximan

Το επόμενο ποντάρισμα θα είναι στο ματς του Παναθηναϊκού με την Σταντάρ Λιέγης. Οι πράσινοι καίγονται για την νίκη και δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα πέραν αυτού. Όπως έχουμε δει η ομάδα του Στραματσόνι ξεκινάει τα ματς πολύ δυνατά και στο πρώτο ημίχρονο συνήθως προηγείται και αν δεν προηγείται, ευθύνονται οι πολλές χαμένες ευκαιρίες. Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες φαίνεται πως μένουν από δυνάμεις, γι αυτό και βλέπουμε μία αγωνιστική καθίζηση. Με βάσει αυτά θα ποντάρω στο να κερδίσει το πρώτο ημίχρονο ο Παναθηναϊκός στην εξαιρετική απόδοση του 2.55.