Στοιχηματική αξία στο κύπελλο Αγγλίας

cambridge-v-leeds

Καλή σας μέρα και καλή βδομάδα. Η ασφάλεια του 1 DNB αποδείχθηκε σωτήρια το Σάββατο, στο Νόριτς-Σαουθάμπτον 2-2, με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται δύο φορές και τα «καναρίνια» να ισοφαρίζουν, στην αρχή του β’ μέρους και στις καθυστερήσεις του αγώνα. Εκεί που την πατήσαμε, ύστερα από καιρό, ήταν στο Ρέιθ Ρόβερς-Φόλκερκ 1-4, μιας και το 2-3 γκολ του 2.10 χάθηκε από το ημίχρονο ,και για πρώτη φορά το 2017 είχαμε μια μέρα με αρνητικό πρόσημο.

Παίξτε νόμιμα στη Novibet

Ο τρίτος γύρος του κυπέλλου Αγγλίας ολοκληρώνεται (χωρίς να λογαριάζουμε επαναληπτικούς) απόψε με το παιχνίδι Κέμπριτζ-Λιντς. Ματσάρα μεταξύ δύο ομάδων που είναι σε εξαιρετική κατάσταση, οι δύο κατηγορίες που τις χωρίζουν μη σας ξεγελούν, ίσα-ίσα βοηθούν στο να ανέβουν οι αποδόσεις. Καθόλου τυχαίο που το συγκεκριμένο ζευγάρι επιλέχθηκε για τηλεοπτική προβολή το βράδι της Δευτέρας, η Κέμπριτζ μετρά 6 σερί νίκες στη Λιγκ 2 και περιμένει γεμάτη αυτοπεποίθηση τη Λιντς ψάχνοντας τη μεγάλη έκπληξη. Μια Λιντς που με 5 νίκες στα 6 τελευταία ματς στην Τσάμπιονσιπ είναι στην 5η θέση, κι έχει βάσιμες ελπίδες επιστροφής στη μεγάλη κατηγορία μετά από 13 χρόνια!

Κάντε LIKE στην σελίδα του Betoworld στο Facebook!

Λογικά θα γίνει φρεσκάρισμα στην ενδεκάδα των φιλοξενούμενων, η Κέμπριτζ θα τα δώσει όλα, δεν έχει νικήσει ποτέ τη Λιντς σε επίσημο παιχνίδι, μετρώντας 2 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 4 ματς. Ο άσος, ακόμα και με την ασφάλεια της ισοπαλίας (1 DNB), στο 3.40 αξίζει το ρίσκο και με το παραπάνω, τεράστια απόδοση, αποτελεί στοιχηματική ευκαιρία. Υπάρχει βέβαια και το 2-3 γκολ στο 2.10 που συγκεντρώνει αρκετές πιθανότητες, με την απόδοση κάθε άλλο παρά ευκατοφρόνητη. Η τελική επιλογή είναι -πάντα- δική σας, σε μια κλασική αναμέτρηση κυπέλλου στην Αγγλία, όπου τα πάντα είναι πιθανά.